DRUKARKI TERMOTRANSFEROWE (taśmy termotransferowe)- MATERIAŁY I SERWISDrukarki TOSHIBA

Oferujemy doskonałe drukarki termo transferowe,tak małe przenośne, biurkowe, lekkie przemysłowe między innymi przystosowane do druku wszywek odzieżowych z nożem i modułami podajników, przemysłowe i do druku większych formatów. Drukarki mają emulację ZEBRA. Terminale POS oraz wysokiej jakości kopiarki.

oferta
wszywki żakardowe

DRUKARKI SATO

Znany i uznany producent drukarek termo transferowych. Pierwszą drukarkę termiczną wymyślił założyciel firmy Pan Sato. Drukarki małe biurkowe z emulacją Zebra, Doskonałe przemysłowe drukarki etykiet oraz moduły drukujące pracujące wraz z osprzętem w liniach technologicznych, pakujących lub montażowych.

oferta

DRUKARKI TSC

Drukarki firmy TSC gwarantują wysoką jakość i szybkość wydruku przy jednoczesnym zachowaniu niewygórowanej ceny. Drukarki te łączą w sobie niezwykłą wytrzymałość i odporność będącą znakiem rozpoznawczym firmy z wysoką prędkością wydruku. Od 20 lat firma TSC jest jednym z liderów na rynku drukarek termotransferowych.

oferta
URZĄDZENIA ORAZ MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Producent wysokiej jakości kalek do druku etykiet papierowych, plastikowych i metalizowanych, oraz do druku tkanin tak standardowe jak i wytrzymałe na ścieranie chlorowanie i wysokie temperatury. Proponujemy również wysokiej jakości poliester, poliamid, satynę i materiały wklejane i wklejane termicznie.

oferta

SKANERY I KOLEKTORY

Wśród wielu produktów mHARPO oferuje Państwu także najwyższej jakości skanery i kolektory. Są to niezawodne urządzenia o wysokiej jakości wykonania i sprawdzonej funkcjonalności. Ich dobór opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, dzięki któremu dajemy Państwu możliwość nabycia sprawdzonych produktów.

oferta

SERWIS DRUKAREK

W naszym serwisie udostępniamy oprogramowanie oraz sterowniki do najnowszych drukarek z naszego asortymentu. Dodatkowo zapewniamy także wsparcie techniczne dla naszych klientów, którzy dysponują starszymi modelami drukarek termotransferowych. Dostępny także benchmarking.

oferta
WAGI I KRAJALNICE

Handel oraz usługi wymagają niezawodnych, dokładnych wag elektronicznych oraz precyzyjnych krajalnic. W naszej znajdziecie Państwo całą gamę różnych rodzajów urządzeń ważących i krojących. Nasze wagi sprawdzają się zarówno tam, gdzie pożądana jest dokładność, jak i tam, gdzie wymagany jest pomiar towarów o dużych gabarytach.

oferta

WSZYWKI ŻAKARDOWE I DRUKOWANE (wszywki odzieżowe)

Wszywki żakardowe (wszywki odzieżowe) charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz estetyką. Szlachetna technika wszywek żakardowych, odzieżowych tkacka nadaje tak znakowanym wyrobom indywidualny charakter, promuje markę, sprawia że towar staje się luksusowy. Znakujemy wszywki żakardowe, wszywki odzieżowe w ten sposób odzież damską, męską, sportową, młodzieżową i dziecięcą. Ten rodzaj znakowania wszywek żakardowych, wszywek odzieżowych stosujemy również do mebli tapicerowanych, wyrobów obuwniczych, kaletniczych, tekstylnych, pościelowych, zabawek oraz szerokiej grupy artykułów reklamowych i promocyjnych. Wszywki żakardowe mogą być konfekcjonowane zgodnie z oczekiwaniami klientów, którzy mają do wyboru kilka sposobów cięcia i konfekcjonowania.