Drukarki do etykiet

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DRUKU WSZYWEK!

Oferujemy szeroką gamę drukarek do druku etykiet papierowych, foliowych, przywieszek . Sprzedajemy urządzenia w technologii druku termotransferowego i termicznego.

Oferujemy sprzęt sprawdzony przez nas, spełniający bardzo wysokie normy jakościowe i posiadający niezawodny, łatwo osiągalny serwis. Jakość, łatwość obsługi, trwałość i niezawodność gwarantuje firma TOSHIBA – producent drukarek dla wymagających odbiorców. Drukarki „biurkowe” łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne, w przyjaznej cenie produkuje firma TSC . Sprzedawane od kilku lat przez nas cieszą się dobrą opinią klientów.Sprzęt, który oferujemy jest sprowadzany tylko i wyłącznie z oficjalnych, certyfikowanych źródeł.

drukarki do kolorowych etykiet

DRUKARKA DO ETYKIET,WSZYWEK ODZIEŻOWYCH TTP-323

Drukarki rodziny TTP-323 firmy TSC to rodzina dwucalowych drukarek biurowych. Jako pierwsze w klasie mają możliwość doposażenia w wyświetlacz LCD dzięki któremu można dokładniej kontrolować stan drukarki i proces wydruku, a także zmieniać ustawienia urządzenia.

drukarki do etykiet samoprzylepnych

DRUKARKA DO WSZYWEK ODZIEŻOWYCH, ETYKIET

Model z głowicą TT 300DPI jest wykorzystywany do adaptacji na drukarkę do wszywek. Druk w dwóch kolumnach, przyspiesza produkcję wszywek i przyczynia się do dużej oszczędności materiałów.

drukarki do etykiet kolorowych

B-SX6T

SZYBKA, NIEZAWODNA DRUKARKA PRZEMYSŁOWA Z GŁOWICĄ 6 CALI

drukarki do kolorowych etykiet - DB-EA4D

DB-EA4D

INNOWACYJNA DRUKARKA TERMICZNA DRUKUJĄCA JEDNOCZEŚNIE NA DWÓCH STRONACH ETYKIET