Drukarki do wszywek odzieżowych, wszywek tekstylnych

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DRUKU WSZYWEK!

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą drukarek do druku wszywek odzieżowych. Poznaliśmy oferty różnych producentów. Znamy wszystkie problemy związane z problemem druku na wiotkim, ciągłym materiale. Sami wprowadziliśmy wiele usprawnień w zakresie druku na tkaninach.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia wybraliśmy producentów drukarek, które najlepiej spisują się w procesie druku wszywek odzieżowych.

Wyselekcjonowaliśmy modele drukarek, które nadają się do tego najlepiej .

Jako małe, najtańsze ale jednocześnie trwałe i bardzo proste w obsłudze wybraliśmy drukarki firmy TSC i TOSHIBA TEC. Przystosowujemy je sami do druku wszywek. Do przemysłowego druku wszywek oferujemy tylko wybrane drukarki firmy TOSHIBA TEC z głowicą płaską i bardzo wydajne drukarki przemysłowe z głowicą krawędziową

EVAND

DRUKARKA TERMOTRANSFEROWA DO ETYKIET,WSZYWEK ODZIEŻOWYCH B-EV4T

Drukarka wyróżnia się wysoką efektywnością działania, przyjazną dla użytkownika obudową oraz niezawodnością. Cechy te stawiają drukarkę EV4T w czołówce swojej klasy wśród drukarek biurkowych.Drukarka ta zapewnia integrację z isteniejącym systemem poprzez łącze LAN.

drukarka b-sa

DRUKARKA TERMOTRANSFEROWA DO ETYKIET ,WSZYWEK, PRZYWIESZEK B-SA4TP

Drukarka etykiet B-SA4TP odpowiada wielkością i łatwością obsługi standardowym drukarkom biurowym. Jej zaskakująca funkcjonalność i wydajność jest jednak typowa dla drukarek przemysłowych. Plastykowa obudowa gwarantuje niezakłócone działanie w warunkach biurowych.

drukarka 225

DRUKARKA DO WSZYWEK ODZIEŻOWYCH, ETYKIET

Model z głowicą TT 300DPI jest wykorzystywany do adaptacji na drukarkę do wszywek. Druk w dwóch kolumnach, przyspiesza produkcję wszywek i przyczynia się do dużej oszczędności materiałów.